Каталог товаров

Фитоэлита Чистая кожа табл\0,2 г50

Артикул: 1209
Нет на складе
Есть в наличии
0,00 грн
73,62 грн
Способы доставки
 • Новой почтй
 • Курьер Новой Почты
Способы оплаты
 • Наличными при получении
 • Безналичный перевод с НДС
 • На карту ПриватБанка
 • На карту ОщадБанка
 • На карту ПравексБанка
Описание

Фітоеліта "Метастоп" - лікарський засіб рослинного походження для придушення метастазування при лікуванні онкології у кішок та собак. Препарат антиоксидантного та антитоксичного значення при новоутвореннях.

Загальні відомості:

1. Лікарська форма: пігулки для перорального застосування.
Одна таблетка масою 0,2 г в якості активних компонентів містить екстракти з рослинної сировини: грибів шиїтаке, грибів рейші, заростків броколі, чаги, трави материнки, трави хвоща польового, трави реп'яха аптечного, трави грициків, квіток безсмертника піщаного , трави чистотілу, листя кропиви, листя берези, трави кипрею (іван-чаю) вузьколистого, трави звіробою, трави ехінацеї пурпурової, коренів живокопита шорсткого, квіток лабазника в'язлистого, трави меліси лікарської, коріння лопуха кореневищ солодки, квіток нігтів, кореневищ і коренів кровохлібки – 7,0 мг, з вмістом амінного азоту не менше 0,5 мкг, а як допоміжні речовини: стеарат кальцію, крохмаль, лактозу – у кількості, достатній для отримання таблетки масою 0, 2 р.

2. Лікарський препарат є двоопукліми таблетками від білого до світло-жовтого кольору. Допускаються вкраплення та незначна мармуровість. Препарат випускають розфасованим по 50 таблеток у полімерні банки з ковпачками, що нагвинчуються, з контролем першого розкриття або пакети з харчового поліетилену, поміщені разом з інструкцією із застосування в пачку з картону коробкового.

3. Фітоеліта "Метастоп" зберігають у закритій упаковці виробника, у місцях, недоступних для дітей, окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0°С до 25°С.

4. Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання – 1 рік з дня виробництва. Забороняється застосування препарату після закінчення терміну придатності. Невикористаний лікарський препарат утилізують.

Фармакологічні властивості: 
5. Механізм дії препарату: визначається фітотерапевтичною активністю біологічно активних речовин екстрактів із рослинної сировини.

Основні діючі речовини: полісахариди, що містяться в грибі шиїтаке, у тому числі лентинан (С6Н10О3)n, виявляють протипухлинну та антиметастатичну активність. Канцеростатичний ефект лентинану є в основному результатом активації вироблення перфорину. D-глюкан зв'язується з поверхневим шаром лімфоциту або зі специфічним сироватковим білком, який активує макрофаги, Т-клітини, NK-клітини та інші ефекторні клітини. Це призводить до збільшення продукції антитіл, інтерлейкінів (IL-1 та IL-2) та інтерферону (IFN). Полисахарид KS-2 також має протипухлинні властивості за рахунок індукції інтерферону та стимуляції Т-лімфоцитів. Полісахарид ланофіл, що міститься в грибах рейші, запобігає росту та метастазування широкого кола пухлин шляхом активізації макрофагів та Т-лімфоцитів, стимуляції вироблення інтерферону. Птерини, що містяться в чазі, мають цитостатичну дію, затримують початкові стадії пухлинного процесу. Лігнановий аглікон арктігеніну (діюча речовина лопуха) має пряму протипухлинну активність. Індоли (дііндолілметан) броколі нейтралізують естрогени. Ханерол кипрію має широку протипухлинну дію, у тому числі при раку молочної залози.
Глікозид трифолізин, що міститься в конюшині, має виражену антиметастатичну дію за рахунок зниження швидкості росту капілярів.

6. Фітоеліта "Метастоп" - за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), не володіє кумулятивними, ембріотоксичними та тератогенними властивостями.

Порядок застосування:

7. Застосовують до та післяопераційний період як антиметастатичний, антитоксичний, протипухлинний та адаптогенний засіб, а також для детоксикації організму при новоутвореннях у кішок та собак.
8. При операційному видаленні пухлин препарат застосовують за 3 дні до операції.
Собакам по 1 таблетці на 10 кг маси 3 десь у день.
Кішкам по 1 таблетці 3 рази на день.
У післяопераційний період лікарський препарат застосовують протягом усього життя тварини кожні 3 місяці.
Собакам по 1 таблетці на 10 кг маси 3 десь у день протягом 7 днів.
Кішкам по 1 таблетці 3 рази на день протягом 7 днів.
Після застосування препарату іноді у тварин спостерігається озноб. Може в окремих випадках підвищуватися температура. Ці реакції є фізіологічно адекватною реакцією організму з його вплив.
9. Протипоказанням до застосування лікарського засобу є індивідуальна підвищена чутливість до його компонентів.
10. Симптомів передозування не виявлено.
11. Особливостей дії лікарського препарату при першому прийомі або при його скасуванні не встановлено.
12. При пропусканні однієї або кількох доз препарату лікування необхідно відновити якнайшвидше у передбаченому дозуванні та схемі застосування.
13. Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату та появі побічних реакцій його використання припиняють та проводять десенсибілізуючу або симптоматичну терапію.
14. Відомості про несумісність препарату з іншими лікарськими засобами відсутні.
15. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики: при роботі з лікарськими препаратами, слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та безпеки. Після застосування руки вимити теплою водою із милом. Людям із гіперчутливістю до його компонентів слід уникати прямого контакту з препаратом. Порожні банки, пакети та з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації.

Характеристики
 • Тип товара:
 • Страна производитель:
  Украина
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*
Рекомендуемые товары
Быстрый заказ

Фитокрем 100 гр Олкар (O.L.KAR.)

Быстрый заказ

Фос-Бевит раствор для инъекций 10 мл Бровафарма

Быстрый заказ

Альбувир 1 л Агровет

Быстрый заказ

Трифузол 100 мл

ru uk
{literal} {/literal}