Каталог товаров

Наксель (100 мл)

Артикул: 6036
( 0 )
Нет на складе
Есть в наличии
0,00 грн
6 980,70 грн
+
Способы доставки
  • Новой почтй
  • Курьер Новой Почты
Способы оплаты
  • Наличными при получении
  • Безналичный перевод с НДС
  • На карту ПриватБанка
  • На карту ОщадБанка
  • На карту ПравексБанка
Склад

1 мл препарату містить діючу речовину: вільну кислоту кристалічного цефтіофуру -100 мг. Допоміжні речовини: масляний розчинник (рослинного походження).
ATC vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01DD90 - Цефтіофур. Цефтіофур — цефалоспориновий антибіотик третього покоління, активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, включаючи штами, що продукують бета-лактамазу та деякі анаеробні бактерії. Як і інші цефалоспорини, цефтіофур інгібує синтез клітинної стінки бактерії, проявляючи, таким чином, бактерицидні властивості. Цефтіофур проявляє активну дію проти наступних мікроорганізмів: ActinobaciUus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis та Streptococcus suis. Дослідження in vitro виявили нечутливість Bordetella bronchiseptica до цефтіофуру. Після внутрішньом’язового введення цефтіофур швидко всмоктується та метаболізується до дезфуройлцефтіофуру, який є основним його активним метаболітом, і який має подібну до нього антимікробну активність по відношенню до основних патогенів. Зв’язування цефтіофуру та його основного метаболіту з білками плазми складає приблизно 70%. Через одну годину після одноразового введення препарату, концентрація його в плазмі крові перевищує 1 мкг/мл. Максимальна концентрація у плазмі крові (4.2+0.9 мкг/мл) досягається приблизно за 22 години після введення. При застосуванні рекомендованої терапевтичної дози протягом 158 годин концентрації цефтіофуру в плазмі крові були вищі, за значення МІС 90 (<0.2 мкг/мл) для найбільш важливих патогенів, виявлених при клінічних дослідженнях. Приблизно 60% та 15% дози виводиться з сечею та з жовчю, відповідно, протягом 10 діб після введення препарату.

Показання до застосування

Лікування поросят, хворих на септицемію, поліартрит, полісерозит, а також за виникнення захворювань органів дихання та інших інфекційних захворювань, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до цефтіофуру

Протипоказання

Не застосовувати при підвищеній чутливості до цефтіофуру або інших ß-лактамних антибіотиків

Спосіб застосування та дози

Внутрішньом’язево у дозі 5 мг цефтіофуру на кг маси тіла (еквівалентно 1 мл препарату на 20 кг маси тіоа), одноразово в ділянці шиї.
Перед застосуванням необхідно ретельно збовтувати флакон протягом 30 секунд або до русуспендування осаду.

Побічні ефекти

У деяких випадках після внутрішньом'язевого введення може спостерігатись місцева припухлість. Також до 42 діб після ін'єкції спостерігались незначні тканинні реакції в місці введення, такі як втрати пігменту (невеликі ділянки, менше за 6 см²) та маленьки кісти. На 56 добу після введення стан тканин в місці ін'єкції повертався до норми.

Термін придатності

2 роки. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб за умов зберігання його при температурі від 5 до 25°С.

Умови зберігання і транспортування

Сухе, темне, не доступне для дітей місце при температурі від 15 до 25°С.

Упаковка

Флакони зі скла типу I, закриті хлоробутіл-ізопрен гумовим корком під алюмінієву обкатку по 50 та 100 мл у картонній коробці.

Характеристики
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*
Рекомендуемые товары
Быстрый заказ

Комбикел 40  суспензия 100 мл Кела

Быстрый заказ

Енцин 10 % для инъекций 100 мл Бровафарма

Быстрый заказ

Бровафом новый пор. 20 г\пак. Бровафарма

Быстрый заказ

Тим Тил ин  стекло 100 мл Бровафарма

Быстрый заказ

Тромексин 4 гр Укрветбиофарм  Инвеса

ru uk
{literal} {/literal}